ما را در  اینستاگرام   تلگرام   دنبال کنید

284222 - 021  021-284222

شرکت میهن افزارشرکت میهن افزار سورنا با شماره ثبت ۶۵۱۶۳ در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه ی مشاوره، طراحی و ساخت سامانه های فناوری نوین الکترونیکی و رایانه ای و ارائه ی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری آغاز نموده است. این شرکت به ارائه ی خدمات طراحی و انتقال دانش فنی ساخت سخت افزار و نرم افزارهای سفارشی در زمینه ی تجهیزات کنترل کیفیت و آزمایشگاهی و طراحی و ساخت سیستم های الکترونیکی و تحت وب، کنترلی مخابراتی و اتوماسیون پرداخته است.

اجراي طرحهاي جامع شامل تحليل،طراحي،توليد، استقرار،راه اندازي و پشتيباني راهكار هاي مبتني بر نرم افزار ، انجام خدمات فني و توليد دانش بومي ، صادرات نرم افزار و خدمات مهندسي ، توليد و پشتيباني سخت افزار و نرم افزار ، انجام خدمات اجرائي،عملياتي و فني مهندسي ، مكانيزه كردن سيستم هاي اداري و تجاري و اجراي سيستم هاي مكانيزه شده ، طراحي سيستم هاي مختلف رايانه اي ، برنامه نويسي تحت محيط هاي مختلف ، تهيه و تامين تجهيزات و قطعات يدكي رايانه اي،الكترونيكي و مخابراتي ، فروش خدمات مهندسي در زمينه رايانه ، توليد نرم افزار تك كاربره،چندكاربره و تحت وب ، مشاوره و نظارت بر طرح هاي انفورماتيكي بخشی از فعالیت های ما می باشد..

خط مشی میهن افزارمديرعامل شرکت میهن افزار جهت ارتقاء كيفي و كمي این مجموعه، خط مشي و سیاست های در حال استفاده ی میهن افزار را به شرح ذيل اعلام می نماید:

هدف و ماموریتمیهن افزار در نظر دارد با به کارگیری طرح کسب وکاری جامع، جایگاه خود را بین برندهای برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حفظ نماید و به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، پیشرفت در بومی‌سازی و گسترش دانش فناوری‌های نوین را مأموریت خود می داند. تمرکز بر نیاز مشتریان در بازار و تبدیل آن ها از بالقوه به بالفعل باعث شده تا میهن افزار با بهره گیری از کادری مجرب و امکانات نوین آموزشی گامی بزرگ در راستای اهداف خود بردارد.

همچنین از آنجایی که به مسئولیت خود به عنوان پیشتازان خلاق در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات واقفیم، ضمن تحقق بخشیدن به ارزش های مشترک کارمندان و شرکای خود، تلاش ها و منابع ارزشمند مجموعه را نیز وقف ارائه راهکارهای نوین به مشتریان و اقشار مختلف جامعه می نماییم.

چشم اندازمیهن افزار در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات چشم‌انداز خود را به دلیل بومی سازی نرم افزارها در کشور به صورت برند پیشتاز و مسلط بر بازار نرم افزارهای مرتبط در ایران می بیند و در عرصه های بین المللی مطرح شدن و رقابت با برندهای معروف در سطح دنیا پیش بینی می نماید.

مدیران ارشدتیم مادسترسی آسان

تماس با ما


آدرس شرکت میهن افزار
تهران ، گاندی
خیابان ۳۹ ، پلاک ۱
ساختمان میهن افزار
شماره تماس شرکت میهن افزار
021-284222
ایمیل شرکت میهن افزار
info AT MihanAfzar.ir

شبکه های اجتماعی
اینستاگرام شرکت میهن افزار تلگرام شرکت میهن افزار
میهن افزار سورنا تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت "میهن افزار" می باشد میهن افزار سورنا