FA EN AR

درباره ما

شرکت میهن افزار سورنا با شماره ثبت ۶۵۱۶۳ در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه ی مشاوره، طراحی و ساخت سامانه های فناوری نوین الکترونیکی و رایانه ای و ارائه ی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری آغاز نموده است. این شرکت به ارائه ی خدمات طراحی و انتقال دانش فنی ساخت سخت افزار و نرم افزارهای سفارشی در زمینه ی تجهیزات کنترل کیفیت و آزمایشگاهی و طراحی و ساخت سیستم های الکترونیکی و تحت وب، کنترلی مخابراتی و اتوماسیون پرداخته است.

اجراي طرحهاي جامع شامل تحليل،طراحي،توليد، استقرار،راه اندازي و پشتيباني راهكار هاي مبتني بر نرم افزار ، انجام خدمات فني و توليد دانش بومي ، صادرات نرم افزار و خدمات مهندسي ، توليد و پشتيباني سخت افزار و نرم افزار ، انجام خدمات اجرائي،عملياتي و فني مهندسي ، مكانيزه كردن سيستم هاي اداري و تجاري و اجراي سيستم هاي مكانيزه شده ، طراحي سيستم هاي مختلف رايانه اي ، تهيه و تامين تجهيزات و قطعات يدكي رايانه اي،الكترونيكي و مخابراتي ، فروش خدمات مهندسي در زمينه رايانه ، توليد نرم افزار تك كاربره،چندكاربره و تحت وب ، مشاوره و نظارت بر طرح هاي انفورماتيكي بخشی از فعالیت های ما می باشد..

میهن افزار در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات چشم انداز خود را به دلیل بومی سازی نرم افزارها در کشور به صورت برند پیشتاز و مسلط بر بازار نرم افزارهای مرتبط در ایران می بیند و در عرصه های بین المللی مطرح شدن و رقابت با برندهای معروف در سطح دنیا پیش بینی می نماید.

خط مشی میهن افزار

مديرعامل شرکت میهن افزار جهت ارتقاء كيفي و كمي این مجموعه، خط مشي و سیاست های در حال استفاده ی میهن افزار را به شرح ذيل اعلام می نماید:

هدف و ماموریت

مدیران ارشد